Kleitas un restorānus iemaina siltas čības un patiesa tuvība
Datums: 10 Feb, 2021

Šogad Valentīndiena lielai daļai mīlētāju būs neierastāka, kā līdz šim. 14.februāris lielai daļai romantiķu bija lielisks iemesls izrauties no mājas un ikdienas rutīnas, izvilktu no skapja glīto tērpu un doties uz šikām vakariņām restorānā, nesteidzīgi baudot gardu maltīti. Šogad diemžēl restorāni spiesti turēt aizvērtas savas durvis klātienes apmeklējumiem. Bet vai par to skumt romatikas meklētājiem? Nebūt ne, gluži pretēji – piešķiriet mājām un izsēdētajiem dīvāniem īpašu un patiesi mīlošu nozīmi.

Daži ieteikumi no mums jaukai, nesteidzīgai un patiesai visumīlētāju dienai. Varbūt kādu sajūtu vai mirkli izdodas noķert.

            Pats galvenais un primārais, atstājiet savu telefonu jau no paša rīta otrajā plānā. Nevelciet visur viņu līdzi, nelasiet ziņas pie brokastu galda… veltiet acu skatienu, sarunu un mīļus vārdus viens otram. Tas noteikti virzīs dienu pozitīvā noskaņā. (Starpcitu mums pieejama mājīga viesnīca tieši telefoniem, kur atgūt spēkus, uzlādēt enerģiju un netraucēti pasnaust bez jūsu pirkstu kutināšanas).

            Pagatavojiet brokastis, piemēram, omleti vai pankūkas sirsniņu formā. Pievienojiet kādu našķi kārumnieku punčiem – pagatvojiet vai kaut tikai noformējiet brokastu galdu nedaudz ar atšķirīgāku noskaņu kā ikdienā. Domājams, Jūsu mīļotā ģimene noteikti novērtēs. Dāmas noteikti priecāsies saņemt ziedus rīta pusē, kas noteikti būs iemesls pacilātai dienai.

            Dodieties kopā pie dabas, šī ziema mūs lutina un ,šķiet, prognozes solās būt baltas un ziemīgas arī nogalē. Baudiet piesnigušās meža takas, ļaujieties ziemas baltajiem pasaku skatiem. Līdzi termosā paņemiet gardu, siltu tēju un nobaudiet to no savām jaunajām mīļkūzēm pie romantiskām sarunām par pirmajiem randiņiem.

            Pēc ziemīgi atspirdzinošas pastaigas, noteikti radīsies vēlme pēc siltām čībām,kādas iecienīta vīna glāzes un otrās pusītes tuvuma, iekārtojoties silti un ērti tā azotē, lai kopīgi pamurrātu pie kādas romantiskas filmas. Ikdienas izsēdētajam dīvānam un jau vairākkārt baudītajam vīnam šovakar var tikt piešķirta īpaša nozīme ar jūsu pašu domām un attieksmi. Siltai un mājīgai noskaņai izmantojiet sveču un mierīgo lampiņu gaismas. Piedomājiet pie sīkiem dekoriem un nelielām dāvaniņām. Radiet mierpilnu, romantisku un galvenais patiesu, uzmanības bagātu vakaru. Īstās sajūtas dzirkts veidojas jūsos pašos.

            Nenoliedzami mīlestība iet arī caur vēderu, tāpēc noteikti vajadzētu padomāt par kādu vakara mielastu, bet…rekomendējam nestāvēt pie plīts, gatavojot restorāniem līdzvērtīgu ēdienu. Gluži pretēji virtuvē nepieciešamo laiku ēdiena sagatvošanai veltīt savai otrajai pusei, ģimenei, galdā liekot kādas jūsu mīļākās uzkodas, kuru pagatvošana neprasa daudz laika vai pat palutinot sevi, restorāna ēdienu pasūtot ar piegādi. Protams, īstie gardēži noteikti maltīti gatavos kopā paši.

            Vakara izskaņā noteikti pakavējieties atmiņās par kopā piedzīvoto. Pašķirtiet kopā bilžu krājumus, atminieties, kur kopā esat devušies, piedzīvojuši, redzējuši, sajutuši… Šis nesteidzīgais vakars būtu lieliski piemērots ceļotmīļiem atminēties jau sasniegtos galamērķus un pasapņot par tiem, kas vēl tikai priekšā un atzīmēt tos lielajā pasaules kartē, globusā. Pats galvenais, noķert to sajūtu, kad Tavs otrs cilvēks ir visa Tava pasaule!

Lai visiem mīlestības, miera un patiesas sajūtas pilna visu mīlētāju diena!