Lietošanas noteikumi

Mūsu vietnē www.davinatava.lv  Jūs varat iegādāties unikālas dāvanas un suvenīrus dažādiem dzīves svētkiem. Turpmāk sniegtā informācija ir sagatavota, lai nodrošinātu Jums patīkamu un ērtu iepirkšanos mūsu internetveikala vietnē. Lai izmantotu šīs vietnes piedāvātās iespējas un iegādātos preces, Jums jāizlasa, jāizprot un jāapstiprina lietošanas noteikumi, jo tie attiecas uz ikvienu pircēju, kas veic jebkādu pirkumu mūsu vietnē.

Internetveikala “davinatava.lv” īpašnieks ir SIA “Mārketinga projektu aģentūra Fortius”, Reģ.Nr. LV42103027961, jurid.adrese Pļavu iela 17, Liepāja, LV-3411, Latvija, turpmāk “Internetveikals”, kas nodrošina interneta vietnē pieejamo saturu un sniedz preces/pakalpojumus saskaņā ar zemāk izklāstītajiem Lietošanas noteikumiem.

1. Vispārīgie noteikumi

Tā kā “Dāvinātava” piedāvāto preču pārdošana notiek ar internetā izvietota veikala starpniecību, tad, pircējam veicot pasūtījumu šajā internetveikalā – šāda savstarpēja vienošanās tiek uzskatīta par Distances līgumu un ir pakļauta Latvijas Republikas tiesību normām, kas regulē distances līgumu tai skaitā, bet ne tikai, Latvijas Republikas „Patērētāju tiesību aizsardzības likums”, Latvijas Republikas Ministru Kabineta noteikumiem „Noteikumi par distances līgumu” u.c.

2. Preču atspoguļojums un pirkumu veikšana

Interneta veikalā pārdošanai pieejamo preču cenas, specifikācija un apraksts ir norādīti blakus konkrētās preces attēliem. Esam centušies katrai precei nodrošināt pēc iespējas atbilstošāku attēlu realitātei, tomēr aicinām ņemt vērā, ka redzamās krāsas var būt atkarīgas no monitora krāsu regulējuma un nedaudz atšķirties. Visas preču cenas ir norādītas eiro valūtā un tajās ir iekļauts PVN (21%) nodoklis. Lūdzu ņemiet vērā to, ka visas cenas un informācija veikalā var mainīties.

Lai veiktu pirkumu, pievienojiet vēlamās preces iepirkumu grozam. Aizpildiet visus nepieciešamos laukus un izvēlēties piemērotāko piegādes veidu. Pasūtījuma kopējās izmaksas ar piegādi pēc tam tiek parādītas uz ekrāna. Veiciet pirkuma apmaksu, lai pabeigtu pasūtījumu. Pēcāk Jūs saņemsiet pasūtījuma apstiprinājumu norādītajā e-pastā.

 Mūsu internetveikals periodiski var organizēt dažādas akcijas ar atlaižu kuponiem. Tie var tikt atspoguļoti dažādos internetveikala vai tā sadarbības partneru reklāmas materiālos. Ja atlaižu koda derīguma termiņš ir aktīvs un tas attiecas uz pircēja izvēlēto pirkumu, norādīto atlaižu kodu pircējs var ievadīt internetveikala pirkumu groza apakšā. Ja atlaižu kods būs derīgs, pēc tā aktivizēšanas nospiežot pogu “Izmantot kuponu”, tas automātiski piemēros akcijas noteikumus klienta pirkumam pirms apmaksas veikšanas.

3. Apmaksas noteikumi

Norēķinu valūta interneta vietnē “davinatava.lv” ir eiro. Pirkumu iespējams apmaksāt izvēloties sekojošas maksājumu metodes, ko nodrošina maksājumu platforma makecommerce.lv , Maksekeskus AS:

  • Latvijas internetbanku maksājumi: Swedbank, SEB, Citadele un Luminor
  • Igaunijas internetbanku maksājumi: Swedbank, SEB, Luminor
  • Lietuvas internetbanku maksājumi: Swedbank, SEB un Luminor
  • Somijas internetbanku maksājumi: Aktia, Ålandsbanken, Danske, Handelsbanken, Nordea, Oma Säästopankki, Pohjola, POP Pankki, S-Pankki, Säästopankki
  • Visa/Mastercard karšu maksājumi

Svarīgi – izmantojot internetbanku apmaksas metodi, apstipriniet pasūtījumu un noklikšķiniet uz pogas “Atgriezties pie tirgotāja”.

Personas dati, kas nepieciešami maksājumu veikšanai, tiek nodoti licencētai maksājumu iestādei Maksekeskus AS.

Līgums stājas spēkā līdz ar veiksmīgu maksājumu uz internetveikala bankas kontu. Ja kādu iemeslu dēļ pasūtījumu izpildīt nebūs iespējams, Pircējs par to tiks informēts un samaksātā summa tiks atmaksāta pēc iespējas ātrāk, bet ne vēlāk kā 14 dienu laikā pēc paziņojuma saņemšanas.

4. Piegādes noteikumi

Latvijas robežās pasūtījumus izsūtām ar pakomātu, kurjera vai Latvijas Pasta starpniecību, savukārt ārpus Latvijas robežām ar kurjera vai Latvijas Pasta starpniecību.

Visas nodevas un nodokļus, kas jāsamaksā, lai saņemtu sūtījumu piegādes galamērķī ir jāsedz Pircējam. Piegādes izmaksas tiek parādītas, pirms pasūtījuma apstiprināšanas. Cenas var mainīties saskaņā ar spēkā esošo partneru priekšlikumiem.

Jūsu pasūtījums tiks piegādāts pēc Jūsu izvēlētā piegādes veida. Par piegādes adresi tiek uzskatīta tā adrese, kuru klients norādījis veicot pasūtījumu. Vēlamies Jūs informēt, ka pasūtījumu piegādi cenšamies veikt precīzi un darām visu, lai pasūtījums jūs sasniegtu noteiktā laikā un vietā, taču mēs nevaram uzņemties nekādu atbildību par novēlotu piegādi ar mums nesaistītu apstākļu dēļ. Radušos problēmu gadījumā centīsimies Jūs informēt par jebkuru neparedzētu pasūtījuma kavēšanos.

Lielākā daļa pasūtījumi izsūtīšanai tiek sagatavoti 1-3 darba dienu laikā pēc pasūtījuma noformēšanas un apmaksas (lūgums ņemt vērā, ka brīvdienās un svētku dienās pasūtījumu apstrāde un nosūtīšana nenotiek) . Informējam, ka individualizētiem un klientu vēlmēm īpaši pielāgotiem pasūtījumiem nosūtīšanai sagatavošanas laiks varētu būt ilgāks par 3 dienām, par to atsevišķi vienojoties.

5. Atteikuma tiesības

Mūsu komanda vienmēr cenšas apmierināt ikviena klienta vēlmes un darīs visu, lai samazinātu iespējamību, ka prece ir jāatgriež. Tomēr, ja pircējs nav apmierināts ar pirkumu, tam ir tiesības atteikties no preces 14 kalendāro dienu laikā no preces saņemšanas brīža.  Atteikuma tiesības nav piemērojamas, ja Pircējs ir juridiska persona.

Lai izmantotu 14 dienu atteikuma tiesības, preces drīkst izmantot tikai tām paredzētajiem mērķiem, patērētājs ir atbildīgs par preces kvalitātes un drošuma saglabāšanu atteikuma tiesību realizēšanas termiņā. Ja preces tiek nepiemēroti izmantotas vai bojātas, lietošanas laikā nevērīgi izturoties pret preci vai neievērojot instrukcijas norādījumus, ja ir nozaudēts preces oriģinālais iepakojums, vai, ja tās iepakojums ir būtiski bojāts, internetveikalam ir tiesības samazināt atmaksājamo summu atbilstoši preces vērtības samazinājumam.

Lai izmantotu atteikuma tiesības, Pircējam jāaizpilda atgriešanas veidlapu (kas atrodama šeit)  un to kopā ar preci jānosūta uz adresi: SIA “Mārketinga Projektu aģentūra Fortius”, Pļavu iela 17, Liepāja, Latvija, LV-3411. Pircējs sedz preces atgriešanas izmaksas, izņemot gadījumus, kad iemesls atgriešanai ir tas, ka prece neatbilst pasūtījumam (piemēram, nepareizs vai bojāts produkts). Iemaksātā nauda par preci tiks atgriezta kontā, no kura tika veikts pirkums, 14 dienu laikā pēc attiecīgās preces saņemšanas (ja precei nav identificēti bojājumi un/vai nepilnības, kas radušās pēc preces nosūtīšanas klientam). Pēc atgrieztās preces saņemšanas mēs ar Jums sazināsimies.

Internetveikals nav atbildīgs par kavēšanos ar saistību izpildi vai to nepildīšanu, vai cita veida neizpildi, kas radusies tādu apstākļu un šķēršļu dēļ, kuri ir ārpus internetveikala saprātīgas kontroles.

Svarīgi zināt – mēs nemainām preces un neatgriežam naudu par produktiem, kuri ir personalizēti vai speciāli izgatavoti pēc klienta vēlmēm, spec pasūtījuma.

6. Pircēja personas datu apstrāde

Internetveikals apstrādā tikai tos personas datus, kurus pircējs ir ievadījis pie preču pasūtīšanas, kā piemēram, vārds, uzvārds, e-pasts u.c.

Lai pildītu savas saistības pret Jums, mums, internetveikalam, ir tiesības nodot Jūsu personas datus sadarbības partneriem, piemēram, grāmatvežiem, kurjerdienestiem-transporta pakalpojumu sniedzējiem, apmaksas sistēmas licencētai iestādei un tml.

Ja Jūs esat nepārprotami piekritis saņemt mūsu mārketinga paziņojumus, tostarp aktuālo informāciju par jaunumiem, atlaidēm un citām aktualitātēm, mēs laiku pa laikam varam sazināties ar Jums, nosūtot informāciju par mūsu pakalpojumiem un jaunākajiem piedāvājumiem. Šajā nolūkā mēs varam apstrādāt Jūsu e-pasta adresi, kuru norādījāt pierakstoties mārketinga komunikācijai. Pircējam ir iespēja jebkurā brīdī atteikties no mārketinga paziņojumiem, informējot par to mūs, rakstot uz [email protected] . Vairāk par personas datu apstrādi lasiet Privātuma politika.

7. Strīdu izšķiršanas kārtība

Jautājumos, kas nav atrunāti šajos noteikumos un nosacījumos, Pircējs un Pārdevējs apņemas ievērot Latvijas Republikā spēkā esošos normatīvos aktus.

Puses visus starp Pārdevēju un Pircēju radušos strīdus risina savstarpēju sarunu vai sarakstes ceļā. Ja strīdu neizdosies atrisinās sarunu vai sarakstes veidā, Puses strīdu risinās Latvijas Republikas tiesā, ievērojot LR normatīvos aktus.

8. Nobeiguma informācija

Ja Jums ir radušies kādi jautājumi par šiem noteikumiem, lūdzu, sazinieties ar mums, rakstot uz [email protected]. Viss veikalā ievietotais saturs (ja vien nav norādīts citādi) ir “Dāvinātava” internetveikala īpašums un visas tiesības ir aizsargātas.