Piegāde

Mēs ļoti vēlamies un cenšamies, lai pirkums pie Jums nonāktu droši, ērti un ātri, tāpēc veidojam piegādes sadarbību ar profesionāļiem šajā jomā. Latvijas robežās pasūtījumus izsūtām ar pakomātu vai Express Pasta starpniecību, savukārt ārpus Latvijas robežām ar Latvijas Pasta vai kurjera starpniecību.

Lielākā daļa pasūtījumi izsūtīšanai tiek sagatavoti 1-3 darba dienu laikā pēc pasūtījuma noformēšanas un apmaksas (lūgums ņemt vērā, ka brīvdienās un svētku dienās pasūtījumu apstrāde un nosūtīšana nenotiek) . Informējam, ka individualizētiem un klientu vēlmēm īpaši pielāgotiem pasūtījumiem nosūtīšanai sagatavošanas laiks varētu būt ilgāks par 3 dienām, par to atsevišķi vienojoties.

Jūsu pasūtījums tiks piegādāts pēc Jūsu izvēlētā piegādes veida. Par piegādes adresi tiek uzskatīta tā adrese, kuru klients norādījis veicot pasūtījumu. Vēlamies Jūs informēt, ka pasūtījumu piegādi cenšamies veikt precīzi un darām visu, lai pasūtījums jūs sasniegtu noteiktā laikā un vietā, taču mēs nevaram uzņemties nekādu atbildību par novēlotu piegādi ar mums nesaistītu apstākļu dēļ. Radušos problēmu gadījumā centīsimies Jūs informēt par jebkuru neparedzētu pasūtījuma kavēšanos.

Pasūtījuma noformēšanas gaitā, izvēlētā piegādes veida maksa tiks pieskaitīta pasūtījuma summai, ko apmaksā pircējs.

Informējam, ka svētku laikā piegādes var aizņemt vairāk laika kā ierasts. Lūdzam pasūtījumus veikt savlaicīgi!

Piegādes veidi Latvijas robežās

Pasūtījuma saņemšana mūsu birojā Liepājā – bez maksas.

Pasūtījumu iespējams saņemt pie mums birojā Liepājā, Pļavu ielā 17 (ieeja no sētas puses gar veikalu “Rūtiņa”, 1.stāva birojā “Fortius”) katru darba dienu no plkst. 8:30-17:30. Ņemiet vērā, ka brīvdienās un svētku dienās birojs ir slēgts, un pasūtījuma saņemšana nav iespējama. Pasūtījumu vēlams saņemt 3 darba dienu laikā pēc tam, kad klientu konsultants Jūs ir informējis, ka Jūsu pasūtījums ir sagatavots saņemšanai.

Pasūtījuma saņemšana ar pakomātu starpniecību (1-3 darba dienu laikā)

Ērts veids, lai saņemtu nelielus sūtījumus (max 38x38x58cm un līdz 30kg) Jums ērtā laikā, izvēloties sev tuvāko pakomāta veidu un adresi. Kad Jūsu sūtījums būs ievietots izvēlētajā pakomātā un gatavs saņemšanai, Jūs saņemsiet īsziņu uz pasūtījumā norādīto kontakttālruni ar atvēršanas kodu un papildu informāciju. Atbilstoši katra pakomāta veida noteikumiem, sūtījumus jāizņem 5-7 dienu laikā pēc to ievietošanas.

Omniva pakomāts – 3.00 Eur

Latvijas Pasts pakomāts – 3.00 Eur

Pasūtījuma saņemšana norādītajā adresē (1-3 darba dienu laikā)

Ja ērtāk par pakomātu šķiet saņemt sūtījumu personīgi, tad sadarbībā ar kurjepakalpojumu sniedzējiem (Omniva un Express Pasts) nogādāsim Jums sūtījumu norādītā adresē.

Express Pasts kurjers: 5.00 Eur

Omniva kurjers: 6.50 Eur

Pasūtījumu saņemšana tuvākajā Cirkle K Degvielas uzpildes stacijā (1-3 darba dienu laikā)

Sadarbībā ar Express Pasts kurjeru piedāvājam iespēju pasūtījumu izņemt kādā no tuvākajām “Cirkle K” degvielas uzpildes stacijām 24 stundas 7 dienas nedēļā. Pasūtījumi jāizņem 10 dienu laikā pēc adresātam nosūtītas īsziņas no attiecīgās degvielas uzpildes stacijas par pasūtījuma piegādi.

Espress Pasts kurjers uz Cirkle K DUS: 2.80 Eur

Pasūtījumu saņemšana tuvākajā Latvijas Pasta nodaļā (1-3 darba dienu laikā)

Sadarbībā ar Express Pasts kurjeru piedāvājam iespēju pasūtījumu izņemt kādā no tuvākajām Latvijas Pasta nodaļām.

Piegāde uz Latvijas Pasts nodaļu – 2.85 Eur

 

Piegāde uz Baltijas valstīm (Lietuva, Igaunija)

Pasūtījumu piegādei uz kaimiņvalstīm (Lietuvu un Igauniju) piedāvājam iespēju tos saņemt norādītajā adresē ar kurjerpakalpojuma starpniecību vai tuvākajā Omnivas pakomātā. Pasūtījumu piegāde 2-4 darba dienu laikā.

Piegāde uz Omniva pakomātu – 7.00 Eur

Piegāde uz norādīto adresi ar Omniva kurjeru – 7.00 Eur